Královna roku 2019

Každý rok vyhlašuje PANTONE COLOR INSTITUTE barvu roku. Výběr barvy pro rok 2019 je úzce spojen s aktuálním tématem společnosti, kterým je bezpochyby ekologie a udržitelný rozvoj. Královnou roku 2019 se tak stává korálová barva PANTONE 16-1546 LIVING CORAL. Vyvolává v nás pocity optimismu a radosti. Odpoutává nás od technického světa a nepřetržitého online života. Spojme se nejen s přírodou, rozvíjejme mezilidské vztahy, komunikujme... Teplý růžovo-oranžový odstín LIVING CORAL je inspirován barvou mořských korálů, které jsou v současné době ohrožené. Vnímejme tu krásu korálových útesů, které je třeba chránit.

Tento krásný nadčasový odstín je určen těm, kteří hledají hluboké zážitky, hravost a autentičnost. Je to barva ideální pro nové změny a začátky v jarním období tohoto roku.

Barevných kombinací se nám nabízí hned několik. Inspirujme se zemitými paletami, nebo nechme promluvit svěží ženské pudrové odstíny, milovníky kontrastu jistě osloví paleta mořského světa. PANTONE svými kombinacemi barev a trendy vždy dobře poradí ;).

 1. Paleta zemitých barev a zelené

  2. Svěží a teplá kombinace růžových, oranžových a purpurových odstínů osloví především ženy

 3. Paleta mořského světa

 fotogalerie /zdroj.Pinterest/

 

Jak může vypadat váš korálový interiér?

 

 Inspirujte tipy na doplňky do interiérů napříč několika e-shopů.

                          

koupelnová podložka od Grundu      dekorační korálové závěsy      obrazová tapeta od Vavexu                pletená deka    

 

Přijďte si splnit své sny o novém bydlení a sjednejte si se mnou schůzku. I já už mám své korálové šaty.

Vaše designérka Dáša

 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace