Dětský pokoj pro malého hokejistu

14. 7. 2019

Hokejová branka, jako součást dětského pokoje...

Návrhy a realizace dětských pokojů patří mezi mé nejoblibenější projekty.

Rozzářené oči dětí a jejich radost z nové pokoje mě nikdy nepřestaniu bavit. Dětský pokoj prochazí alespoň malou proměnou v každé životní etapě našich dětí. Nejinak tomu bylo i u chlapce jeho srdce hoří pro hokej.

Školák Radek žije s rodiči v trunově a mimo jiné se věnuje právě lednímu hokeji. V pokoji nechybí ani fotka s Jaromírem Jágrem, který je jeho velkým vzorem. Je pro něj důležitá týmová a férová hra. Už se těší, až bude učit hokej svou malou setřičku Esterku.

Interiér tohoto sportem nabitého pokoje měl od začátku jasně daný směr. Skřínky dekorované českou vlajkou, hokejová branka v atipickém výklenku místnosti, ale i ručně malovaná stěna motivem hokejisty z rukou Romana Schrola.

Interiré je uzpůsoben potřebám školáka, který se stále ještě rád i hraje. Dostatek místa pro rychlý úklid, domácí trenink střel na branku, ale i prostor pro učení. Zkrátka vše jak ma být. 

Máte doma malého sportovce a chcete podpořit jeho koníček?
Sjednejte si se mnou nezávaznou schůzku v kanceláři u dobré kávy.

 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace