Dobrá investice do luxusních materiálů

7. 6. 2019

Luxus, který vás prostě neomrzí...

Klienti z Trutnova mě oslovili s přáním o proměnu úzké tmavé místnosti s nedostatkem světla v maximálně prozářený prostor pro novou kuchyň a redesign obývacího pokoje.

Tak hurá do práce...Koncept materiálů a barev navrhuji ve světlých tónech s maximalním využitím uložného místa a pocitem luxusu, který na vás dýchá nejen v kuchyni.

Preferenci mé zákaznice jsem se snažila maximlálně vyhovět a tak pracujeme se světlým dřevem a zemitými barvami.


Pro příjemné vaření i pocit stále teplých nohou jsem do kuchyně vybrala kvalitní podlahovou krytinu hydrocork. Díky pracovní desce z technistonu se nemusí klientka obávat mechanického poškození ani vysoké teploty.


Hygienické ale zároveň nadčasové jsou italské dekorační stěrky s lakem na stěnách. Říkáte si, že na stropě chybí ledbodové osvětlení? Nechybí, protože jsou v podhledu pnuté stropy barrisol s ledpásky.

Jidelní stůl s kapacitou až pro 8 osob jsem nechala vyrobit na zakázku. Pro výběr židlí z javorové dýhy mě inspirovala firma Ton. Prostorná sedací souprava od výrobce Polstrin je dekorována zakázkově ušitými polštáři. Za sedačkou i televizní stěnou jsme aplikovali italskou 3D stěrku, která je nasvícena značkovým led osvětlením Thornlighting. Televizní stěna i vysoké skříňky vedle sedačky jsou vyrobeny zakázkově. Pro maximální komfort má nábytek výklopy a panty od firmy Blumm. Obývací pokoj se nachází nad studenou garáží, proto jsme i sem zvolili příjemně teplou podlahovou krytinu hydrocork.

 

 

Máte rádi originální a nadčasové materiály?
Sjednejte si schůzku s Dášou.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace