Hravý pokojíček pro dva sourozence

2. 8. 2019

Malé království pro dvě šťastné děti...

Ne vždy mohou mít děti vlatní pokoj, na tož dostatečně prostorný, tak aby v něm bylo vše potřebné od postele, psacích stolů, šatní skříně, hracích prostor, skříňěk a poliček na vše potřebné.

Rodina z Pardubic se rozhodla upřednostnit menší řadový dům blízko centra a školy před velkým domem na okraji města. Neváhali se na mě obrátit a využít mých služeb. Zadání projektu dětského pokoje, který není nijak velký bylo jasné. Efektivně využít menší prostor 10,5 m2 plochy pro dva kluky ve věku 4 a 6 let.


 

Barevný a materiálový koncept obsahuje pastelové tóny ve žluté a modré, doplněné o dřevodekor. Hlavní stěna je oživena vliesovou tapetou s motivem vzducholodí a balónů. Nejefektivnější volbou kvůli úspoře místa je patrová postel, kde má každý z bratru i dostatek soukromí.

Dvoupatrové postela jsou stále nejoblíbenjší formou spaní pro dětí. Jedná se o takové malé dobrodružství. Spodní postele je samozřejmě opatřena úložnými prostory.

Prvňáček Marek má nachystaný pracovní stůl se šuplaty a závěsnými skříňkami s led osvětlením. Pod závěsnými skříňkami je samolepící fólie pro poznámky a úkoly.

Kluci mají dostatek hracího prostoru na příjemném koberci, kde nejraději skládají lego.

Hledáte originální řešení pro nový pokojíček pro vaše děti?
Sjednejte si nezávaznou schůzku.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace