Nadčasově funkční interiér pro mladou rodinu

29. 8. 2019

Přeměna tmavé kuchyně v praktický prosvětlený komfort.

Sen mnoha žen? Prostorná a praktická kuchyň...

Stejné přání měla i klientka z Trutnova. Donedávna vařila v tmavé kuchyni s kazetovými dvířky, proto si přála světlou kuchyni s hladkým povrchem a praktickou údržbou. Kompaktní descka Funder Max odolná vůči mechanickým i chemickým vlivům byla zvolaná pro dokonalé kulinářské výtvory. Supermat dvířka, na kterých nejsou vidět otisky jsem vybrala, právě z důvodu údžby....To není sen, to jsou řešení a návrhy materiálů od designérky Rossy Design.

Nábytek jsme samozřejmě nechali vyrobit na míru, navržená tak aby vyhovoval životnímu stylu rodiny. V menší ložnici nechybí dostatek úložných prostor. Designová tapeta s motivem plazivého vína dominuje celé místnosti a je doplněna zakázkově ušitými závěsy, které dokonalé ladí.


Zajímáva vás jakou jsme vybrali podlahu? Jedná se o ceramin, ekologickou podlahu bez obsahu pvc se snadnou údžbou.

Do koupelny jsem vybrala italské obklady a dlažbu Fossil. Každý kousek má jediněčnou kresbu v kopii zkaměnělého dřeva. Výrobce nabízí i přeleštěný povrch lappato. Vše je doplněno designovým koberečkem od české firmy Grundu, který září na podlaze jako letní slunce.

Milujete originální řešení a praktické materiály v interiéru?
Sjednejte si nezávaznou schůzku...

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace