Nejoblíbenější studentské pokoje

22. 6. 2019

Teenageři a jejich svět za zavřenými dveřmi...

Svět studentů se odehrává za zavřenými dveřmi jejich pokojů. Dlouhé telefonáty, pláč, smích, studium... Hlavně nevstupujte!

Dnešní teenageři si nedovedou představit pokoj bez velké postele s dostatkem úložných prostor, zásuvky na notebooka a led osvětlení. Nejdůležitější však je, aby šlo o místo, které je jen jejich, hodně se chtějí na vzniku interiéru podílet, mají už sami svou představu a přání.

Katka nemusí moc barvy a proto celý barevný koncept je spiše minimalistický. Celé místnosti dominuje šedá v kombinaci s tmavším odstínem dřeva. Na šuplata a dvířka jsem navrhla kožené úchytky od výrobce Hettich. Tapeta města je podsvícena ledkami a tak v noci Katce dopřává pocit, že je někde kde by si přála. Vychytané uložné skřínky u postele umožní poschovávat osobní věci.

Martin je typický kluk, jeho oblíbená je modrá a zelená barva. K těmto tónům se hodí světlý dřevodekor. I Martin měl své přání. Kolem postele jsme vytvořili úložný prostor kde vnikla i polička pro umístění golfových trofejí.


 

Máte doma studenta, který touží po změně svého pokoje?
Stavte se na nezávaznou schůzku.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace