Protiklady se přitahují také v interiéru

29. 8. 2019

Jednoduchost, moderna, luxus? I to se dá propojit v jeden celek...

Navržený koncept celého bytu vychází z přání klientky Katky.

Preferuje jednoduchost, moderní styl, luxusní materiály a šedé odstíny. Kontrastní kombinace bílé lesklé kuchyňské linky, šedé dekorační stěrky a zrenovovaných bukových parket působí nadčasově, luxusně a velmi legantně.

Parkety dodají interiéru neobyčejnou atmosféru a v kontrastu s moderním nábytkem působí interiér velmi nadčasově a originálně. Částečné propojení chodby s obývacíhím pokojem a kuchyní otevřelo celý prostor bytu, který nyní působí tak velkolepě. Expert na podlahy Josef Voborník nám pomohl vyřešit problém s napojením parket po vybourání příčky v obývacím pokoji.

I když je koupelna spojena s toaletou, nechybí zde prostorný sprchový kout, který se tak stává dominantou celé místnosti. V interiér propojuje kombinace bukováho tónu a stěrky v šedém odstnínu. Skleněná výplň nad umyvadlem a skleněné dveře Sapeli vpouštějí do koupelny dostatek denního světla.

Kombinace italských obkladů, instalovaných pouze ve sprchovém koutu, s dekorační stěrkou činí prostor vzdušný a celá místnost působí velmi světle a odlehčeně.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace