S mladou rodinou z malého bytu do 4+1

2. 7. 2019

Ve velkém bytě místo pro každého člena rodiny...

Manželé z Jaroměře si koupili velký panelový byt 4+1.

Velkým přáním každého člena rodiny bylo mít svůj vlastní prostor pro odpočinekl, práci, hru a tvoření.

Hlavně pro malá dvojčata - holčičku a chlapce znamená změna bydlení novou životní etapu, protože děti nastupují od září do první třídy. Do svých 6-ti let bydlely společně s rodiči v malém bytě 2+1. Nyní přestěhováním získali každý svůj vlastní pokojiček.

Celý koncept bytu je navržen, tak aby vyhovoval každodennímu životu akční rodiny. Volbou pro podlahové krytiny proto byly vinylové dílce, které je možné v případě poškrábání od psa nebo hraček dětí lehce vyměnit.

Nábytek v kuchyni, obývacím pokoji, chodbě, ložnici a koupelně je vyroben na míru, tak aby byl maximálně využit každý centimetr v prostoru. Materiály jsou z lamina a praktické na údržbu.

Díky skleněným dílcům jsme dokonale prosvětlili koupelnu. Velkoformátové obklady a dlažbaimitují techniku patschworku. Kombinuji je s teplým tónem betonu.

 

Typizovaný nábytke v obou dětských pokojích diponuje originálními samolepkamy a koženými úchytkami.

Klučičí pokoj je stylizován do vesmíru, proto nechybí u lůžka fototapeta s kosmickou lodí a na podlaze kobereček s kosmonautem od české firmy GRUND.

 

Děvče rádo maluje a její pokoj je často v obležení kamarádek. Pokojíček je laděný do jemných pastelových tónů díky vliesové tapetě s kaňkami a srdíčky. Podlahu oživuje koberečk Pulp fuction v jasné žluté také z firmy Grundu.

Plánujete rekonstrukci panelového bytu a nevíte, kde začít?
Sjednejte si nezávaznou schůzku a najdeme řešení.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace